Jak sprawdzić samochód przed zakupem?

Staranny przegląd samochodu i jazda próbna przed zakupem mają istotne znaczenie. Pozwolą Ci one przekonać się, że wybrany samochód rzeczywiście odpowiada Twoim oczekiwaniom i wymaganiom, że czujesz się komfortowo za jego kierownicą, a jego prowadzenie sprawia Ci radość. Że to jest właściwy samochód dla Twoich potrzeb. Wysoko cenimy sobie swoją reputację w zakresie rzetelności i przejrzystości, dlatego oferujemy jazdy próbne naszymi samochodami w warunkach miejskich. Możesz również dostarczyć upatrzony przez siebie samochód do serwisu w celu przeprowadzenia przeglądu przez niezależnego eksperta. Czytaj dalej i dowiedz się więcej o tym, jak możesz skontrolować swój przyszły samochód od Longo.

 

1. Jak mogę zgłosić się na jazdę próbną w Longo?
2. Czy mogę sprawdzić samochód w wybranym przez siebie serwisie?
3. Czy mogę poddać samochód kontroli przeprowadzonej przez mojego mechanika?
4. Jakie dodatkowe informacje o samochodzie mogę otrzymać?

1. Jak mogę zgłosić się na jazdę próbną w Longo?

Jazdy próbne są dostępne dla wszystkich samochodów znajdujących się obecnie w punkcie sprzedaży i można się zgłosić na nie w dogodnym dla siebie czasie. Należy uwzględnić, że jazda próbna w miejskim ruchu drogowym zwykle trwa około 30 minut.

Jeżeli w takcie jazdy próbnej pojawią się u Ciebie jeszcze jakieś pytania dotyczące samochodu lub sprzedaży samochodów, odpowiedzi możesz uzyskać od razu po powrocie do punktu sprzedaży.

Przed jazdą próbną samochód jest przygotowywany wraz ze wszelką dokumentacją niezbędną do jazdy. Pamiętaj o tym, aby zabrać ze sobą swoje prawo jazdy — nasz przedstawiciel handlowy przypomni Ci o tym.

Jazda próbna jest dostępna również bez wcześniejszego zapisu, jednak w takim przypadku może się zdarzyć, że trzeba będzie poczekać. Na długość czasu oczekiwania ma wpływ liczba obecnie obsługiwanych klientów. Wcześniej zgłoszona jazda próbna ma wyższy priorytet.

Dla jazd próbnych nie ustalono ograniczeń ilościowych. Możesz zgłosić się na kilka jazd próbnych w ciągu jednego dnia, aby w ten sposób uzyskać lepszy wgląd w samochody, których zakup obecnie rozważasz, i łatwiej dokonać wyboru.

Zgłoś się na jazdę próbną teraz!

2. Czy mogę sprawdzić samochód w wybranym przez siebie serwisie?

Wszystkie samochody Longo zostały starannie sprawdzone i w pełni odnowione, aby nasi klienci mogli mieć pewność co do stanu wybranego samochodu. Ponadto można sprawdzić samochód w wybranym przez siebie serwisie.
Zalecamy przeprowadzenie takiej kontroli w autoryzowanym salonie bądź takim, który ma dobre opinie. Nasz specjalista dostarczy samochód do wybranego serwisu w określonym przez Ciebie terminie. Za transport pobierana jest opłata w wysokości 89 (sama kontrola zajmuje nie więcej niż dwie godziny). Skontaktuj się z firmą Longo, aby zgłosić się na kontrolę w serwisie trzeciej strony.

3. Czy mogę poddać samochód kontroli przeprowadzonej przez mojego mechanika?

Dowolny samochód w naszym punkcie sprzedaży może zostać sprawdzony przez Twojego mechanika z możliwością podłączenia urządzenia diagnostycznego do komputera samochodu.

4. Jakie dodatkowe informacje o samochodzie mogę otrzymać?

Informacje dotyczące każdego samochodu oraz jego cech są dostępne na stronie internetowej wraz z galerią zdjęć i wirtualnym zdjęciem 360°. W trakcie wizyty w punkcie sprzedaży od specjalisty ds. sprzedaży otrzymasz raport dotyczący samochodu, jego przebiegu i serwisowania wykonanego przez naszych mechaników.Informacje dotyczące każdego samochodu oraz jego cech są dostępne na stronie internetowej wraz z galerią zdjęć i wirtualnym zdjęciem 360°. W trakcie wizyty w punkcie sprzedaży od specjalisty ds. sprzedaży otrzymasz raport dotyczący samochodu, jego przebiegu i serwisowania wykonanego przez naszych mechaników.
Sprawdź nowe samochody na sprzedaż

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!