O Longo Poland

Longo Poland Sp. zo. o. jest częścią LONGO GROUP, największego sprzedawcy samochodów używanych w krajach bałtyckich zmieniającego rynek i zapewniającego najwyższe standardy obsługi klienta.

Nasza firma została założona w 2018 roku i dziś działa w Polsce (Białystok) oraz we wszystkich trzech krajach bałtyckich, z salonami zlokalizowanymi w Wilnie, Poniewieżu, Kłajpedzie, Rydze i Tallinie. Dowiedz się więcej o naszej firmie poniżej.

1. Jaka jest nasza misja?
2. Jakie są nasze obietnice dla klientów?
3. Gdzie znajdują się centra sprzedaży samochodów używanych Longo?

1. Jaka jest nasza misja?

Dążymy do tego, aby zakup kolejnego samochodu był w pełni przejrzystym, ale wygodnym i wyjątkowym doświadczeniem. Takim, w którym po prostu wybierasz samochód z szerokiej oferty, testujesz, kupujesz i możesz wyjechać nim z naszego salonu zadowolony zarówno z samochodu, jak i z obsługi. Dowiedz się więcej o tym jak to działa.

2. Jakie są nasze obietnice dla klientów?

Firma Longo dokłada wszelkich starań, aby spełnić 3 obietnice złożone klientom:

SZEROKI ASORTYMENT: Największy i najszerszy w krajach bałtyckich asortyment popularnych modeli samochodów używanych, w konkurencyjnych cenach.
WYGODNIE I BEZPIECZNIE: Najwygodniejszy i najbezpieczniejszy sposób dokonywania zakupów samochodów używanych - od początku do końca, zarówno w formie cyfrowej, jak i na miejscu.
NAJWYŻSZE STANDARDY: Tylko samochody wysokiej jakości z gwarantowanym przebiegiem, pełną dostępną historią, świeżo po przeglądzie i czyszczeniu.

Więcej na jak działamy.

 

3. Gdzie znajdują się centra dealerskie samochodów używanych Longo?

Nasze centra dealerskie samochodów używanych znajdują się w łatwo dostępnych miejscach. Zaplanuj wizytę, aby zobaczyć swój następny samochód z Longo:
www.longo.pl | Białystok, Elewatorska 29

Centrum Obsługi Klienta Longo Polska znajduje się przy ulicy Elewatorskiej 29, niedaleko wyjazdu na Warszawę autostradą S8.
www.longo.lv | Ryga, Mūkusalas 72a

Centrum obsługi klienta Longo Riga znajduje się obok centrum handlowego Rīga Plaza, przy obwodnicy A7/A8 Mūkusala.
www.longo.lt | Wilno, Parodu g. 2

Centrum Obsługi Klienta Longo Vilnius znajduje się w pobliżu centrum wystawowo-konferencyjnego LitExpo, przy zjeździe Laisves pr. z drogi E28.
www.longo.lt | Kłajpeda, Šilutės pl. 49A

Nasza najnowszaa lokalizacja! Oddział Longo Klaipėda znajduje się w pobliżu centrum handlowego PC Banginis.
www.longo.lt | Poniewież, Vakarinė g. 61

Wyjątkowy oddział Longo Panevėžys, znajduje się w największym centrum handlowym RYO (ul. Vakarinė 61, Panewniki).
www.longo.ee | Tallinn, Peterburi tee 81

Estoński oddział Longo Group jest położony w części Lasnamē w Tallinie, w pobliżu biurowca TV3, przy autostradzie nr. 1 (Narva-Tallinn, E20)
Longo oferuje 17 marek samochodów i 216 dostępnych ofert

Jeśli potrzebujesz pomocy w dowolnym momencie, nie wahaj się i skontaktuj się z nami!