O Longo Poland

Longo Poland Sp. z o. o. jest częścią LONGO GROUP, największego sprzedawcy samochodów używanych w krajach bałtyckich. Zmieniamy rynek i zapewniamy najwyższe standardy obsługi klienta.

Nasza firma została założona w 2018 roku i dziś działa w Polsce (Białystok) oraz we wszystkich trzech krajach bałtyckich, z salonami zlokalizowanymi w Wilnie, Poniewieżu, Kłajpedzie, Rydze, Daugavpils, Tallinie i Narvie. Dowiedz się więcej o Longo.

1. Jaka jest nasza misja?
2. Jakie są nasze obietnice dla klientów?
3. Gdzie znajdują się centra sprzedaży samochodów używanych Longo?

1. Jaka jest nasza misja?

Dążymy do tego, aby zakup kolejnego samochodu był prostym, wygodnym i wyjątkowym doświadczeniem. Takim, w którym po prostu wybierasz samochód z szerokiej oferty, testujesz i kupujesz Na koniec wyjeżdżasz nim z naszego salonu, zadowolony zarówno z zakupów, jak i z obsługi. Dowiedz się więcej o tym jak to działa.

2. Jakie są nasze obietnice dla klientów?

Firma Longo dokłada wszelkich starań, aby spełnić 3 obietnice złożone klientom:

SZEROKI ASORTYMENT: największy i najszerszy w krajach bałtyckich asortyment popularnych modeli używanych samochodów, w konkurencyjnych cenach.

WYGODNIE I BEZPIECZNIE: najwygodniejszy i najbezpieczniejszy zakup samochodu używanego - od początku do końca, zarówno w formie cyfrowej, jak i na miejscu.

NAJWYŻSZE STANDARDY: tylko samochody wysokiej jakości z gwarantowanym przebiegiem, pełną dostępną historią, świeżo po przeglądzie i czyszczeniu.

Więcej na jak działamy.

 

3. Gdzie znajdują się oddziały sprzedaży samochodów używanych Longo?

Nasze oddziały znajdują się w łatwo dostępnych miejscach w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Zaplanuj wizytę i sprawdź ofertę na miejscu:
www.longo.pl | Białystok, Elewatorska 29

Oddział Longo Polska mieści się przy ulicy Elewatorskiej 29, niedaleko wyjazdu na Warszawę autostradą S8.
www.longo.lv | Ryga, Mūkusalas 72a

Centrum obsługi klienta Longo Riga znajduje się obok centrum handlowego Rīga Plaza, przy obwodnicy A7/A8 Mūkusala.
www.longo.lv | Daugavpils, Muzeja 4a

Drugi łotewski oddział Longo.lv znajduje się w samym centrum Daugavpils, w pobliżu Urzędu Miasta. Łatwo do niego dotrzeć z wiaduktu ulicami Saules i Teatra, skręcając w ulicę Muzeja. Parking dla klientów jest dostępny na podwórzu.
www.longo.lt | Wilno, Parodu g. 2

Oddział Longo Vilnius znajduje się w pobliżu centrum wystawowo-konferencyjnego LitExpo, przy zjeździe Laisves pr. z drogi E28.
www.longo.lt | Kłajpeda, Šilutės pl. 49A

Oddział Longo Klaipėda znajduje się w pobliżu centrum handlowego PC Banginis.
www.longo.lt | Poniewież, Vakarinė g. 61

Wyjątkowy oddział Longo Panevėžys, znajduje się w największym centrum handlowym RYO (ul. Vakarinė 61, Panewniki).
www.longo.ee | Tallinn, Peterburi tee 81

Estoński oddział Longo Group jest położony w części Lasnamē w Tallinie, w pobliżu biurowca TV3, przy autostradzie nr. 1 (Narva-Tallinn, E20)
www.longo.ee | Tallinn, Fama põik 10, Narva

Drugi oddział Longo W Estonii znajduje się w jednym z największych centrów handlowych w Narvie "Fama". Tę galerię handlową znajdziesz przy samej autostradzie Tallinn-Narva (E20).
Longo oferuje 28 marek samochodów i 844 modeli

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!