O Longo Poland

Dobre samochody dla dobrych ludzi 

Lubimy prosty przekaz i konkretne działania. Dlatego obiecujemy klientom tylko dobre samochody, szeroki wybór modeli, uczciwą, prostą transakcję oraz pełną przejrzystość całego procesu. I dotrzymujemy tych obietnic. 

Dowiedz się więcej o pozyskiwaniu i przygotowaniu samochodów Longo. 

Zakup samochodu jeszcze nigdy nie był tak łatwy!  Dokładnie taki samochód, jaki widzisz na zdjęciach, za cenę, widoczną na naszej stronie. Uczciwa, prosta umowa, brak drobnego druczku oraz bezpieczna transakcja. I gwarancja na każde auto. 

Nie możesz do nas przyjechać? Przyjedziemy do Ciebie i dostarczymy samochód pod Twoje drzwi.  

Prosto, wygodnie i na Twoich warunkach - dowiedz się więcej o zakupie samochodu w Longo. 

 

Nasza historia 

Od momentu powstania Longo w 2018 roku jesteśmy w centrum modernizacji branży samochodów używanych, prezentując nowe podejście do tego biznesu i stale rozwijając się, aby stać się wiarygodną marką międzynarodową. Nasze zaangażowanie w innowacje sprawia, że rośniemy w siłę, zaznaczając swoją obecność  w czterech krajach Europy i sprzedajac ponad 1600 pojazdów. Nasza podróż to nie tylko sprzedaż samochodów; to transformacja rynku samochodów używanych.  

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Grupie Longo, odwiedź naszą firmową stronę internetową: https://www.longo.group/ 

Gdzie jesteśmy 

Nasz zasięg obejmuje cztery kraje: Litwę, Łotwę, Estonię i Polskę, w tym tętniące życiem miasta, takie jak Tallin, Ryga, Wilno, a także Białystok. W każdej z tych lokalizacji staramy się wpasować w lokalny krajobraz motoryzacyjny i wpływać na niego, dając przykład doskonałych praktyk i wysokiej jakości samochodów w ofercie. Dzięki temu Longo jest teraz największym sprzedawcą samochodów używanych w krajach bałtyckich! 

Pierwszy polski oddział Longo mieści się przy ul. Elewatorskiej 29 w Białymstoku, a działalność rozpoczął w październiku 2022 roku. Nasza firma i nasze samochody zostały dobrze odebrane przez klientów, którzy przyjeżdżają z całego regionu, ale także z najdalszych zakątków Polski. Wiele pozytywnych opinii od zadowolonych kierowców tylko potwierdza, że zmierzamy w dobrym kierunku.  

Od początku naszej działalności aktywnie działamy w każdym z czterech krajów. Angażujemy się w rozwój lokalnej gospodarki, tworzenie nowych miejsc pracy i wyznaczanie kierunków rozwoju rynku samochodów używanych. Z każdym mijającym rokiem więź z tymi regionami staje się coraz silniejsza. Rośnie podobnie jak nasza determinacja do dalszego wprowadzania innowacji i transformacji.  

Wierzymy, że model biznesowy Longo działa i mamy na to dowody! Nasza unikalna strategia marketingowa oparta jest na rezygnacji z tradycyjnych platform reklamowych na rzecz kanałów online i naszych oficjalnych stron internetowych. Dzięki temu każdego tygodnia zyskujemy 100 000 unikalnych odwiedzających. Naszą historię sukcesu podkreśla sprzedaż samochodów o łącznej wartości 170 milionów euro w ciągu sześciu lat!

Z dumą informujemy, że Longo znalazło się w FT1000 2024 - rankingu Financial Times 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie. Zajęliśmy 550. miejsce w klasyfikacji ogólnej i wysokie, 10. miejsce w konkurencyjnej branży motoryzacyjnej w Europie.  

Ten sukces nie byłby możliwy bez ciężkiej pracy utalentowanych specjalistów, skutecznej strategii biznesowej oraz wiary w misję modernizacji rynku sprzedaży samochodów używanych. 

Dobra praca dla dobrych ludzi 

Ponieważ Longo nadal rozwija swoją działalność, aktywnie poszukujemy utalentowanych osób, które dołączą do naszego zróżnicowanego zespołu. Zatrudniając ponad 140 pracowników w czterech krajach, zapewniamy dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy. Jako międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji oferujemy stabilne zatrudnienie, motywujące wynagrodzenie oraz pracę na jasnych i uczciwych warunkach. Pełna przejrzystość - ta sama zasada, którą stosujemy w sprzedaży, dotyczy naszych pracowników.  

W naszej podróży w kierunku innowacji zapraszamy Cię do bycia częścią historii Longo, ponieważ razem możemy zmieniać i ulepszać rynek sprzedaży samochodów używanych. 

Longo oferuje 28 marek samochodów i 973 modeli

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!