Nasze standardy jakości

Zmieniamy rynek samochodów używanych, oferując naszym klientom wyjątkową i w pełni przejrzystą usługę zakupu samochodu. Dowiedz się więcej o tym, jak znajdujemy i przygotowujemy samochody zanim trafią one do naszych punktów sprzedaży

1. Dlaczego warto wybrać samochody Longo?
2. Jak przygotowujemy nasze samochody przed dodaniem do oferty?
3. Jak wykonywane są sesje zdjęciowe naszych aut?

Dlaczego warto wybrać samochody Longo?

W Longo od samego początku w przywiązujemy dużą wagę do tego, co kupujemy i oferujemy naszym klientom.

Musisz wiedzieć, że nie każdy samochód staje się samochodem Longo. Zanim nasze samochody zostaną zakupione w Holandii, Belgii i Niemczech, przechodzą dokładne i szczegółowe badania i ocenę, a także są sprawdzane w różnych bazach danych. Chcemy mieć absolutną pewność, że jakość i stan każdego pojazdu spełnia standardy, które wyznaczyliśmy w Longo.

Każdy samochód Longo:
- jest kompetentnie i profesjonalnie wyselekcjonowany i zakupiony przez naszych specjalistów;
- posiada oznaczenie Certyfikat Longo, a jego przebieg jest w 100% zgodny z rzeczywistością, co potwierdzają oficjalne dokumenty;
- nigdy nie został skradziony ani nie uczestniczył w poważnym wypadku;
- nigdy nie był używany jako taksówka lub samochód z wypożyczalni;
- nie posiada żadnych zaległości finansowych, ubezpieczeniowych ani zadłużenia;
- ma odpowiednio skalkulowaną cenę końcową - na podstawie roku produkcji samochodu, aktualnego przebiegu, koloru, stanu technicznego i parametrów technicznych, w tym wielkości silnika, skrzyni biegów, przekładni i innych parametrów.

Dział zakupów Longo dokłada wszelkich starań, aby zaprezentować Ci szeroki asortyment najlepszych samochodów używanych. W ofercie Longo Group znajdziesz ponad 1000 samochodów 24 marek, wszystkie dostępne online.

Nasze doświadczenie i pozycja na rynku pozwalają nam stale wprowadzać na rynek nowe modele, poszerzając tym samym dostępny wybór ofert.

Już ponad 17 000 klientów wybrało samochód Longo - ponieważ cenią sobie wyjątkową jakość zakupu, przejrzystość i niezawodność. To właśnie nasza firma chce Ci zaoferować.

Jak przygotowujemy nasze samochody przed dodaniem do oferty?

Każdy samochód Longo jest dokładnie sprawdzany i naprawiany zanim zostanie dodany do naszego katalogu. Dzięki temu możesz mieć pewność co do stanu i bezpieczeństwa swojego przyszłego pojazdu!

Każdy samochód Longo przechodzi w naszym Centrum Serwisowym szczegółową, 150-punktową kontrolę. Nasi wysoko wykwalifikowani technicy sprawdzają wszystkie podzespoły - od silnika, skrzyni biegów, hamulców i zawieszenia, po układy elektryczne, nadwozie i wnętrze. 

 

150-punktowa kontrola jest podzielona na następujące etapy:

1. odbiór (oględziny samochodu po przybyciu do Centrum Serwisowego - w celu upewnienia się, że stan pojazdu nie uległ zmianie podczas transportu)
2. kontrola części mechanicznych, w tym przegląd serwisowy, a także wymiana oleju i filtrów w każdym samochodzie 
3. elektroniczne badanie kontrolne
4. kontrola wnętrza, w tym czyszczenie i renowacja
5. czyszczenie i polerowanie powierzchni zewnętrznych
6. przekazanie

Ponad 45 specjalistów pracuje codziennie nad przygotowaniem naszych samochodów zgodnie z najwyższymi standardami sprzedaży. Przekonasz się o tym, wybierając samochód Longo.

Jak wykonywane są sesje zdjęciowe naszych aut?

Po przeglądzie i regeneracji każdego samochodu, kolejnym etapem podróży jest sesja zdjęciowa w pełni zautomatyzowanym studiu fotograficznym 3D.
Studio wykonuje fotografię samochodową 360° dla każdego samochodu Longo - każdy samochód jest fotografowany z ponad 455 indywidualnych kątów, dzięki czemu każdy klient otrzymuje szczegółową galerię zdjęć wewnętrznych i zewnętrznych, w tym wirtualne wycieczki 360° zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Cenimy sobie przejrzystość i uczciwość, więc nasze zdjęcia nie są poddawane obróbce kosmetycznej w żadnych programach do edycji zdjęć.

Po zakończeniu sesji zdjęciowej samochody są umieszczane na stronach internetowych Longo w krajach bałtyckich i w Polsce.
Teraz czekają na swoich nowych właścicieli, czyli także Ciebie.
Longo oferuje 28 marek samochodów i 1001 modeli

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!