Jak przygotowujemy auta?

Longo wprowadza zupełnie nową jakość na rynku aut używanych. Bazujemy na uczciwości, przejrzystości oraz wysokiej i jednolitej jakości wszystkich samochodów w naszej ofercie. Wybierając auto Longo nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów, nie musisz nic w nim naprawiać – możesz cieszyć się nim bez obaw. 

Poznaj auta przygotowane do płynnej jazdy. 

Po zakupie u zaufanych dostawców, każdy pojazd trafia do Centrum Serwisowego Longo. Dysponujemy własną placówką, w której ponad 60 zatrudnionych specjalistów kompleksowo przygotowuje auta zanim trafią do sprzedaży.  

Cały proces zaczyna się od szczegółowej, 150punktowej diagnostyki. Sprawdzamy najważniejsze elementy głównych układów mechanicznych, ale także detale takie jak działanie radia czy wygląd tapicerki. 

Nasze Centrum Serwisowe wyposażone jest w 20 stanowisk naprawczych, do których auto trafia po diagnostyce. Naprawiamy nie tylko usterki mechaniczne, sprawdzane w trakcie przeglądu technicznego (rejestracyjnego). Dbamy o to, by wszystkie elementy działały poprawnie. Od żarówek, przez klimatyzację i podgrzewanie foteli, po hamulec – samochody, które trafiają do oferty Longo są sprawne i gotowe do jazdy.  

Zajmujemy się nie tylko stanem technicznym auta! Wiemy jak ważny jest aspekt wizualny przy wyborze pojazdu. W Longo nie trafisz na porwany pokrowiec na fotelu czy ogromną rysę na masce. Wymieniamy, odnawiamy, malujemy. W Twoje ręce trafia sprawne auto, które cieszy oko.   

To jeszcze nie koniec drogi! Po naprawach każdy samochód jest profesjonalnie czyszczony przy pomocy środków przyjaznych planecie. Dwie osoby przez 90 minut dokładnie sprzątają i dezynfekują wnętrze pojazdu. Nie znajdziesz w nim okruszka po poprzednim właścicielu. 

Czas na błysk fleszy! Nasze zautomatyzowane studio fotografuje pojazd pod każdym kątem. Udostępniamy szczegółowe zdjęcia wysokiej jakości (klasyczne i 360°) wysokiej jakości, więc możesz dokładnie obejrzeć auto bez wychodzenia z domu.  

Z kompletem informacji, zdjęć i dokumentów nasze samochody trafiają do oferty w czterech krajach, gotowe na spotkanie z nowym właścicielem. 

Podsumowując:  

Każdy samochód Longo jest poddany szczegółowej kontroli i niezbędnym naprawom co gwarantuje, że przejdzie przegląd techniczny (rejestracyjny). Ponadto dbamy o te elementy, które nie mają wpływu na bezpieczeństwo jazdy, ale są istotne dla komfortu jazdy. Na koniec dokładamy dodatkowych starań, by każde auto dobrze się prezentowało. 

Bez kompromisów - każde auto przechodzi ten sam proces bez względu na jego cenę. 

Pełna transparentność – udostępniamy raport diagnostyczny każdego samochodu. To oznacza, że dowiesz się w jakim stanie do nas trafił i co w nim zrobiliśmy.  

Bez niespodzianek – żadnych ukrytych wad, żadnych niespodziewanych usterek zaraz po zakupie. 

Zadbaliśmy o to wszystko, więc Ty nie musisz. Tobie pozostaje czysta radość z jazdy!  

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!