Jak wygląda zakup auta w Longo?

Kiedy robimy interesy, chcemy robić to dobrze! Każdy samochód Longo przed sprzedażą jest dokładnie sprawdzany - wykwalifikowani technicy dokonują 150-punktowej kontroli w naszym centrum przygotowawczym, a wszystkie wady auta są usuwane. Zdjęcia i opisy widoczne na naszej liście ofert odzwierciedlają rzeczywisty stan pojazdu w momencie jego dotarcia do naszych centrów dealerskich.

Poniżej znajdziesz więcej informacji o tym, co należy wiedzieć kupując samochód w Longo:

1. Jak mogę znaleźć najlepszy dla mnie samochód?
2. Czy mogę go przetestować?
3. Czy cena auta jest ostateczna?
4. Jak mogę zapłacić za moje nowe auto?
5. Jak i gdzie mogę odebrać samochód?
6. Czy dostanę gwarancję na samochód?

1. Jak mogę znaleźć najlepszy dla mnie samochód?

Wybór auta Longo jest bardzo prosty! Bez względu na to, czy to Twój pierwszy czy kolejny pojazd - w Longo znajdziesz coś dla siebie.

Obejrzyj auta bez wychodzenia z domu - na www.longo.pl znajdziesz szczegółowe zdjęcia każdego pojazdu, również w wersji 360 oraz dokładne informacje techniczne.

Wszystkie samochody znajdujące się na naszej stronie są własnością firmy Longo, a każdy z nich został starannie wyselekcjonowany i przygotowany, zanim dodaliśmy go do oferty. Każde auto jest też zarejestrowane w Polsce, a opłata za rejestrację jest wliczona w cenę.
Chcemy dać Ci pewność, że dobrze wybrałeś/łaś - nasze samochody objęte są również gwarancją.

Rozpocznij podróż w poszukiwaniu samochodu w katalogu aut Longo. Wykorzystaj filtry - dostępnych jest 21 filtrów - by znaleźć samochód, który spełni Twoje potrzeby i oczekiwania!

Nasze najpopularniejsze filtry to:

marka/model - znajdź markę samochodu, do której masz sentyment;
rok - wybierz preferowany rok produkcji samochodu;
przebieg - wybierz preferowany przebieg kilometrów;
rodzaj paliwa - wybierz preferowany rodzaj paliwa, w tym silniki elektryczne i hybrydowe;
typ nadwozia - wybierz typ nadwozia samochodu (na przykład sedan, hatchback lub inny);
rozmiar silnika - dla osób preferujących określoną pojemność silnika;
skrzynia biegów - wybór między manualną i automatyczną skrzynią biegów;
cena - ustaw górną, dolną lub średnią cenę, na jaką jesteś gotowy;
kolor - aby wyświetlić listę wszystkich samochodów w określonym kolorze;
liczba miejsc - jeśli szukasz samochodu siedmiomiejscowego dla całej rodziny.

Filtry możesz dostosowywać na bieżąco, w trakcie wyszukiwania.
Poznaj najważniejsze cechy samochodu, jego wyposażenie, funkcje i certyfikaty Longo. Przejrzyj naszą galerię i wybierz się na wycieczkę 360 po wnętrzu i wyglądzie zewnętrznym - funkcja Zoom pozwoli Ci zobaczyć każdy element samochodu w najdrobniejszych szczegółach.

Gdy już znajdziesz samochód, który spełnia Twoje wymagania, możesz umówić się na spotkanie z naszym specjalistą ds. sprzedaży lub zarezerwować go od razu!
Na naszej stronie nie ma samochodu, którego szukasz? Nic straconego!
Longo group oferuje ponad 1000 aut, skontaktuj się z nami, a my z chęcią sprawdzimy czy Twój wymarzony samochód nie jest w innej lokalizacji. I sprowadzimy go dla Ciebie!

2. Czy mogę go przetestować?

Oczywiście, że tak! Darmowa jazda próbna pozwoli Ci poznać samochód i go sprawdzić na drodze.

To najlepsza okazja, aby upewnić się, że wybrany samochód spełnia Twoje oczekiwania i wymagania oraz, że dobrze i przyjemnie się nim jeździ. Nasza reputacja opiera się na rzetelności i przejrzystości, dlatego oferujemy jazdy próbne w mieście każdym z naszych samochodów.
Możesz też zabrać samochód do przeglądu u mechanika. Nie mamy nic do ukrycia i jesteśmy pewni naszych aut.

3. Czy cena jest ostateczna?

Cenimy sobie również przejrzystość w ustalaniu cen. Każdy samochód Longo ma odpowiednio skalkulowaną cenę końcową - na podstawie roku produkcji samochodu, jego przebiegu, koloru, stanu technicznego oraz parametrów technicznych, w tym wielkości silnika, skrzyni biegów, przekładni i innych parametrów.

W przypadku wyboru samochodu z lokalizacji poza Polską, klient ponosi opłatę rezerwacyjną w wysokości 499zł.
W przypadku zakupu auta, opłata rezerwacyjna zostanie odjęta od jego ceny końcowej.


Oczywiście każdy klient może odwiedzić nasze oddziały w Litwie www.longo.lt , Łotwie www.longo.lv i Estonii  www.longo.ee, aby osobiście obejrzeć samochód i dokonać jego zakupu. Jeśli chodzi o koszty, musisz liczyć się z podobnymi wydatkami (być może nawet wyższymi, ponieważ podatek trzeba będzie zapłacić za cały rok kalendarzowy), a także z większą ilością poświęconego czasu.

Proponujemy, że zajmiemy się tymi procedurami, oszczędzając Twój czas i energię, tak abyś mógł/mogła otrzymać wybrany samochód w jak najkrótszym czasie.

4. Jak mogę zapłacić za moje nowe auto?

Jesteś gotowy na zakup swojego pierwszego samochodu w Longo i zastanawiasz się, jakie opcje finansowania są dla Ciebie najlepsze?

Istnieje wiele możliwości - od pożyczki w banku, przez skorzystanie z usług naszego partnera leasingowego, po wydanie własnych oszczędności. Dowiedz się więcej o rozwiązaniach, które będą dla Ciebie najkorzystniejsze.

5. Jak i gdzie mogę odebrać samochód?

Po opłaceniu faktury można odebrać samochód z naszego punktu sprzedaży w Białymstoku, przy Elewatorskiej 29.

6. Czy dostanę gwarancję na samochód?

Na każdy z naszych samochodów udzielamy realnej gwarancji na 2 miesiące lub 3000 km. Daje ona poczucie bezpieczeństwa na wypadek, gdyby coś się stało z samochodem. Jeśli tak się stanie, naprawimy go bezpłatnie, zgodnie z warunkami naszej gwarancji. Więcej o gwarancji Longo można przeczytać tutaj.
Longo oferuje 27 marek samochodów i 857 modeli

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!