Jak pozyskujemy auta?

Nasze samochody kupujemy od zaufanych dostawców w Belgii i Holandii. Na tym etapie dokonujemy starannej selekcji pojazdów, dzięki czemu możemy z dumą powiedzieć, że  

nie każdy samochód może być samochodem Longo.  

Najważniejsze kwestie, które sprawdzamy kupując samochód dla Longo:  

Zweryfikowany przebieg  

Każdy samochód Longo przechodzi rygorystyczne procesy weryfikacji przebiegu, dzięki czemu jesteśmy pewni, że jest on prawdziwy. Potwierdzają to stosowne dokumenty, które udostępniamy klientom. 

Brak poważnych wypadków w historii 

Priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo. Wykluczamy samochody, biorące udział w wypadkach, które wpłynęły na integralność pojazdu. Oferujemy naszym klientom spokój ducha odnośnie stanu wybranego przez nich pojazdu.  

Tylko w pełni znane pochodzenie:  

Longo gwarantuje pełną przejrzystość pochodzenia każdego pojazdu. Pozyskujemy i udostępniamy dokumenty potwierdzające historię pojazdu, liczbę poprzednich właścicieli i jego status prawny.  

Żadnych taksówek ani samochodów z wypożyczalni 

Weryfikacja historii pojazdu pozwala nam wykluczyć samochody nadmiernie eksploatowane. Wybieramy tylko zadbane samochody w świetnym stanie. 

Tylko samochody wolne od zaległości finansowych i prawnych 

Sprawdzając historię, wykluczamy samochody, które kiedykolwiek zostały skradzione oraz takie, które mają lub miały jakiekolwiek zobowiązania czy nieścisłości finansowo - kredytowe.  

Starannie wyselekcjonowane przez specjalistów 

Nasz zespół ekspertów wybiera najatrakcyjniejsze modele samochodów o optymalnych specyfikacjach. Zapewniamy klientom najwyższej jakości pojazdy spełniające ich preferencje.  

Szerokie wykorzystanie baz danych i dokumenty udostępniane klientom: w Longo dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić konsumentom dostęp do obszernych informacji o pojazdach. Umożliwiamy uzyskanie cennych informacji o pochodzeniu i historii wybranego pojazdu. 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!