Dlaczego warto kupić samochód w Longo?

Nasza oferta obejmuje zróżnicowany wybór pojazdów znanych z najwyższej jakości w połączeniu z wyjątkową obsługą klienta. Dowiedz się, co możesz zyskać, kupując samochód w Longo!

Świetnej jakości samochody i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Bezpieczna, prosta transakcja z ostateczną ceną

Zapewniamy pełną przejrzystość.

Cena, którą widzisz na naszej stronie, jest zawsze ceną ostateczną. Żadnych dodatkowych kosztów - dokładnie tyle zapłacisz.

Samochód, który widzisz, jest sprawny i gotowy do jazdy. Żadnych nieoczekiwanych kosztów ani dodatkowych opłat. Żadnych poważnych napraw.

Cena obejmuje przygotowanie techniczne, czyszczenie, transport do oddziału Longo, przegląd techniczny i gwarancję na auto. Przygotowujemy też dokumenty niezbędne do rejestracji.

 

Jazda na Twoich warunkach

Dajemy Ci pełną swobodę i to Ty nadajesz kierunek. Nie musisz wiedzieć wszystkiego o samochodach. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania za pośrednictwem wybranego przez Ciebie środka komunikacji. Nie musisz nawet odwiedzać salonu - postaramy się, aby cały proces był dla Ciebie jak najwygodniejszy.

Ty dyktujesz warunki. Nasz zespół sprzedaży jest tutaj, aby Ci pomóc.

 

Bez presji, bez obowiązku zakupu

Przejedź się samochodem na własnych zasadach. Sprawdź go w wybranym warsztacie. Zarezerwuj, jeśli chcesz. Nic z tego nie zobowiązuje Cię do zakupu.

Chcemy mieć pewność, że jesteś zadowolony/a, a wybrane auto jest tym, którego szukasz!

Możesz też kupić pojazd zdalnie - dostarczymy go tam, gdzie chcesz, a jeśli Ci się nie spodoba - możesz go zwrócić w ciągu 14 dni. ejestracji.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim - gwarancja przy zakupie i możliwość rozszerzenia jej

Bezpieczna transakcja i prawdziwa opieka posprzedażowa. Każdy samochód Longo jest objęty regularną gwarancją na dwa miesiące lub 3000 km.

Oferujemy również opcję rozszerzenia gwarancji, oferując dodatkowy poziom bezpieczeństwa i pewność, że nowy zakup jest odpowiednio chroniony.

Przekonaj się, że zakup auta używanego może być bezpiecznym i bezstresowym doświadczeniem - poznaj różnicę korzystając z naszej strony internetowej lub w oddziale.

Odwiedź nas już dziś, aby zapoznać się z naszą bogatą ofertą wysokiej jakości samochodów i poznać nasz kompetentny zespół. Sprawdź, dlaczego jesteśmy najchętniej wybieranym sprzedawcą aut używanych dla wymagających klientów w krajach Bałtyckich.

Czekamy na Ciebie z niecierpliwością! Z chęcią pomożemy Ci znaleźć idealny samochód, który spełni zarówno Twoje potrzeby i wymagania.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!